Gateway

Umieszczona w środku  Gateway umożliwia zdalne sterowanie produktami Parklio™. Służy jako pośrednik między produktami Parklio a użytkownikiem końcowym. Oprócz koordynowania i zarządzania całą komunikacją danych między produktami, Gateway dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o obłożeniu parkingu.

Idealnie sprawdza się na parkingach z większą liczbą miejsc parkingowych i stałym przepływem użytkowników lub w zasadzie dla każdego, kto chce zdalne sterować swoimi produktami. Nie ma też potrzeby, aby klient kontrolował swoje produkty. Będzie to można zrobić zdalnie bez żadnego pracownika.

Cechy

  • Informacje w czasie rzeczywistym

  • Kontrola odległości

  • Łatwy i wygodny w instalacji

  • Kontroluje do 20 produktów

  • Średnica do 50 m

effectiveUsageOfParkingSpace.jpg

Gateway w połączeniu z innymi produktami Parklio pomaga właścicielom parkingów o ustalonej pozycji i właścicielom nieruchomości generować i maksymalizować przychody dzięki operacjom parkingowym przy użyciu najnowszych technologii parkingowych. Idealnie sprawdza się w hotelach, lotniskach, garażach i firmach z dużą liczbą miejsc parkingowych i stałym przepływem użytkowników.

KONTROLUJ DOSTĘP DO PARKOWANIA

Gateway oferuje prosty i niezawodny wgląd w miejsca parkingowe na komputerze lub smartfonie, a jednym kliknięciem umożliwia sterowanie produktami Parklio™ bez ograniczenia odległości. Umożliwia zdalne sterowanie produktami Parklio™ użytkownikom korzystającym z wielu produktów parkingowych i zapewnia duże korzyści dla Twojego parkingu.

Zapewnia bezpieczne zdalne sterowanie wieloma produktami niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy i jest skuteczny w użyciu na małych parkingach, a także w złożonych systemach dużych parkingów. Na parkingu, na którym konieczne jest zdalne sterowanie, szeroka gama produktów Parklio™ pozwala na rozważenie wielu opcji, takich jak częstotliwość użytkowania w ciągu dnia, wielkość punktów wjazdu / wyjazdu lub rodzaj szlabanu itp.

bollard-app-controled.jpg
EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE MIEJSCA PARKINGOWEGO

Gateway zapewnia rozwiązanie dla bardziej efektywnego wykorzystania miejsc parkingowych, podając aktualne informacje o wolnych i zajętych miejscach parkingowych w każdym typie podziemnego lub naziemnego obiektu.

Oprócz zdalnego sterowania, Parklio™ Gateway umożliwia monitorowanie urządzeń Parklio™ przez Internet. Możliwe jest monitorowanie i sterowanie do 20 urządzeń Parklio™ w promieniu do 50 m. Na przykład, gdy jesteś w domu, będziesz w stanie kontrolować Blokady, Szlabany lub Słupki Parklio™ zainstalowane w miejscu pracy. Będziesz także mógł wysyłać cyfrowe klucze swoich produktów Parklio™ swoim klientom, aby mogli zdalnie nimi sterować i zaparkować samochód. Parklio™ Gateway działa doskonale w środowiskach zewnętrznych i wewnętrznych w temperaturach w zakresie od -20 °C do 60 °C.

parklioGateway.jpg
KORZYŚCI Z BRAMKI DO ZDALNEGO PARKOWANIA

Dzięki Gateway posiadasz prosty i niezawodny wgląd w swoje miejsca parkingowe w czasie rzeczywistym na komputerze lub smartfonie. Zarządzanie i monitorowanie obłożenia parkingu jest możliwe poprzez przyjazny dla użytkownika system PMS z dowolnego zakątka świata.

Parklio PMS zapewnia szczegółową analizę zachowania użytkowników i przepływu biznesowego, co może wnieść dodatkową wartość dla Twojej firmy.

Parklio™ Gateway, między innymi z Parklio™ API, które można łatwo zintegrować z dowolną nową lub istniejącą aplikacją internetową lub mobilną, jest podłączona do serwera przez WiFi, co umożliwia zdalne sterowanie rozwiązaniem parkingowym.

Instalacja Gateway jest naprawdę łatwa, użytkownik musi jedynie zamontować ją na ścianie lub słupie za pomocą elementów mocujących, które znajdują się w opakowaniu. Gateway łączy się z Internetem przez Ethernet lub GSM. Po podłączeniu bramki i zakończeniu konfiguracji może służyć do monitorowania stanu i sterowania produktami Parklio Bluetooth Low Energy.

aboutParklio (1).jpg

Jeśli posiadasz miejsce odpowiednie do parkowania, ale nie ma nikogo, kto by go nadzorował, czy to jesteś prywatnym lub publicznym operatorem parkingów, czy też chcesz zapewnić swoim pracownikom, najemcom, klientom dodatkowe miejsce parkingowe, które nie będzie nadużyciem Gateway jest idealne. Jeśli  chcesz efektywniej wykorzystać miejsce parkingowe i monitorować jego obłożenie to  Gateway w połączeniu z innymi produktami Parklio, zapewni idealne rozwiązanie.

Produkty do ochrony miejsca parkingowego, które ułatwiają życie

Dzięki darmowej aplikacji Parklio Connect użytkowników dzieli tylko jedno kliknięcie do kontrolowania swoich produktów Parklio. Parking może być bezdotykowy, a użytkownicy mogą zarządzać swoim parkingiem w zaciszu swojego samochodu. Chroń swój parking i udostępniaj go innym za pośrednictwem aplikacji Parklio Connect!

boller 1.png
PACHOŁEK

Parklio Bollard zagwarantuje wejście o wysokich wymogach bezpieczeństwa sterowanie automatyczne.

lancuch.jpg
ŁAŃCUCH

Automatyczny szlaban łańcuchowy nadaje się do zabezpieczenia szerokich wejść

i zamkniętych obszarów za pomocą smartfona.

Parklio Smart Parking Bariera zapewnia ochronę i udostępnienie miejsca parkingowego za pośrednictwem aplikacji Connect na smartfona.

BLOKADA PARKINGOWA
szlaban 1.png
SZLABAN AUTOMATYCZNY

Wysokiej jakości inteligentna bramka parkingowa chroni punkty dostępowe o różnej wielkości i zapewnia kontrolę

dostępu dla wielu użytkowników.